Stichting De Zevensprong kent een bestuur en per activiteit een activiteitenleider met een of meer vrijwilligers.


Bestuur

Functie Naam Telefoon E-mail
 Voorzitter Epco Boerema 06 1860 9219 epco54@icloud.com
 Secretaris Frans Snaar 06 1297 2244 franssnaar@outlook.com
 Penningmeester Martien Beuning 06 5467 6313 M.Beuning@embeconsult.nl
 Lid Piet Turk 06 1251 9088 p.turk@casema.nl

Activiteitenleiders

Activiteit Naam Telefoon E-mail
 Bowling Wessel van Zanten 06 2427 0981 wvanzanten@ziggo.nl
 Eetcafé “De Kromme Tafelpoot” Annette en Gerrit Jan van Eeden06 2266 3620 annette@proredactie.nl
 Glind vakantie Berty van der Veen 06 3057 3520 reinenberty@gmail.com
 Gymnastiek Guillaume Henquet 0252 373 102 ghenquet@hotmail.com
 Jeu de Boules Frans Snaar 06 1297 2244 franssnaar@outlook.com
 Kanoën Danny Ligtvoet 06 4642 0107 dannyligtvoet@gmail.com
 Kookclub “Het Lekkerbekje” Willem van der Mey 06 57232307 willemvandermeij@ziggo.nl
 Muziekgroep “De Bollenband” Netty van der Vlugt 06 4356 4973 nettyvdvlugt@gmail.com
 Nordic Walking Emmy van Dijk 06 1036 3328 emmyvandijk@hotmail.com
 Paardrijden Hillegom Erik Bons 06 1268 2465 wolf_bons@hotmail.com
 Paardrijden Noordwijkerhout Paul van den Nieuwendijk 06 2323 5564 paulvandennieuwendij@hetnet.nl
 Persluchtduiken Danny Ligtvoet 06 4642 0107 dannyligtvoet@gmail.com
 Rolstoeldansen Gerry van Amersfoort 0252 413 951 jpmvanamersfoort@ziggo.nl
 Gerry van der Helm 0252 420 835 gerry.vd.helm@maregroep.nl
 Soosavond Yvette Kaandorp 06 4454 2617 y.kaandorp@ziggo.nl
 Stijldansen Maudy en Frans Teeuwen 06 1204 3913 teeuwen53@gmail.com
 Vaartocht Piet Turk 06 1251 9088 p.turk@casema.nl
 Voetbal Koos van der Klugt 06 1295 5710 koos.vander.klugt@ziggo.nl
 Vrijetijdclub “Hafakker” Michel van Tongeren 06 1251 7218 m.van.tongeren@hetraamwerk.nl
 Zwemmen Lisse Lisa van der Zande 06 2190 7866 lisavanderzande68@gmail.com
 Danny Ligtvoet 06 4642 0107 dannyligtvoet@gmail.com
 Zwemmen Noordwijk Elly Verbeek 06 4990 4973 elverbeek@hotmail.com
 Zwemmen Noordwijkerhout Martien Beuning 06 5467 6313 M.Beuning@embeconsult.nl

Website en clubhuis beheerders

Functie Naam Telefoon E-mail
 Webmaster Gerda en Florus Jan de Wolf 0252 224 864 fjdewolf@ziggo.nl
 Clubhuis beheerder Tom de Jeu 0252 232 605 tom1938@telfort.nl