Stichting De Zevensprong kent een bestuur en per activiteit een activiteitenleider met een of meer vrijwilligers.


Bestuur

Functie Naam Telefoon E-mail
 VoorzitterEpco Boerema 06 1860 9219 epco54@icloud.com
 SecretarisFrans Snaar 06 1297 2244 franssnaar@outlook.com
 PenningmeesterFrans Snaar 06 1297 2244 franssnaar@outlook.com
 LidSusanne van der Vlugt 06 1895 0560svandervlugt@casema.nl
 LidRosalie Bijl 06 4014 9800rosalie_bijl@hotmail.com
 LidPaul Firet 0252 416 490firet@ziggo.nl

Activiteitenleiders

ActiviteitNaam Telefoon E-mail
 Eetcafé “De Kromme Tafelpoot”Annette en Gerrit Jan van Eeden 06 2266 3620 annette@proredactie.nl
 Jeu de BoulesFrans Snaar 06 1297 2244 franssnaar@outlook.com
 KanoënDanny Ligtvoet 06 4642 0107 dannyligtvoet@gmail.com
 Muziekgroep “De Bollenband”Ronald van Kesteren 06 1288 5454 r.vankesteren@first-response.nl
 Nordic WalkingEmmy van Dijk 06 1036 3328 emmyvandijk@hotmail.com
 Paardrijden HillegomMarian Koopman 0252 520 373 info@managehillegom.nl
 Paardrijden NoordwijkerhoutPaul van den Nieuwendijk 06 2323 5564 paulvandennieuwendij@hetnet.nl
 PersluchtduikenDanny Ligtvoet 06 4642 0107 dannyligtvoet@gmail.com
 RolstoeldansenGerry van der Helm 0252 420 835 gerryvdhelm@hetnet.nl
 SoosavondYvette Kaandorp 06 4454 2617 y.kaandorp@ziggo.nl
 StijldansenMaudy en Frans Teeuwen 06 3803 6685 teeuwen53@gmail.com
 VaartochtPiet Turk 06 1251 9088 p.turk@casema.nl
 VakantieweekBerty van der Veen 06 3057 3520 reinenberty@gmail.com
 VoetbalKoos van der Klugt 06 1295 5710 koos.vander.klugt@ziggo.nl
 Zwemmen LissePatricia Boogerd 06 2204 6863 zevensprongzwemmenlisse@gmail.com
Danny Ligtvoet 06 4642 0107 dannyligtvoet@gmail.com
 Zwemmen NoordwijkMartien Beuning 06 5467 6313 M.Beuning@outlook.com

Website en clubhuis beheerders

Functie Naam Telefoon E-mail
 Webmaster Florus Jan de Wolf 0252 224 864 fjdewolf@ziggo.nl
 Clubhuis beheerder Frans Teeuwen 06 3803 6685 teeuwen53@gmail.com